SteveHC.pl

Forum Serwera SteveHC.pl

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-07-04 09:31:21

MiciekPl
ROOT-Właściciel Serwera Minecraft
Dołączył: 2020-07-03
Liczba postów: 14
WWW
WindowsOpera 68.0.3618.191

Wzór i składanie podań

WZÓR PODANIA:
1. Imię :
2. Wiek :
3. Dokładny nick w grze :
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Stevehc.pl : Nie pisz odpowiedzi na to
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? :
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Administracja? :
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem :
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań :
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty :
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?:
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft SteveHc.pl? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie pisz odpowiedzi na to
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft:
15. Coś na koniec:


Nick: MiciekPl
Nick: Discord: Mumiaxx
Ranga: Właściciel
Root Serwera SteveHc.pl

Offline

#2 2020-07-04 22:19:30

Hureq
Administrator
Dołączył: 2020-07-04
Liczba postów: 1
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Wzór i składanie podań

1. Imię :Michał
2. Wiek : rocznikowo 13
3. Dokładny nick w grze : InariXX
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Stevehc.pl : Serwer nie wystartował
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 2 do 5 godzin
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Nie byłem
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Administracja? : Uprawnienia: /tempban /clearchat /tempmute /tp /god /fly /gm-gamemode /time set /unban /give /v /clear /broadcast /ban-ip /unmute /heal /kick
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem : Administratorem chciałbym zostać ponieważ bardzo lubię pełnić tą rolę i jestem bardzo w tym dobry
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Nazywam się Michał mam rocznikowo 13 lat Bardzo lubię grać w Minecraft można powiedzieć że granie to moja pasja. W Minecraft gram 9 lat i to jest moja ulubiona gra w którą kiedykolwiek grałem. Jestem miły nie zaczynam konfliktów bardzo lubię pomagać jak ktoś czegoś nie wie lub potrzebuje pomocy.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : daje /tempmute na 10 min
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: tak
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft SteveHc.pl? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie byłem
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft:nie wiem bo jeszcze nie wystartował
15. Coś na koniec: Proszę przyjmijcie mnie do administracji bardzo bym chciał zawsze jak będzie możliwość będę grał na serwerze

Offline

#3 2020-07-05 19:20:26

Mafik_PL
ROOT
Skąd: Wuhan
Dołączył: 2020-07-03
Liczba postów: 2
WWW
WindowsChrome 83.0.4103.116

Odp: Wzór i składanie podań

Hureq napisał/a:

1. Imię :Michał
2. Wiek : rocznikowo 13
3. Dokładny nick w grze : InariXX
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Stevehc.pl : Serwer nie wystartował
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 2 do 5 godzin
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Nie byłem
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Administracja? : Uprawnienia: /tempban /clearchat /tempmute /tp /god /fly /gm-gamemode /time set /unban /give /v /clear /broadcast /ban-ip /unmute /heal /kick
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem : Administratorem chciałbym zostać ponieważ bardzo lubię pełnić tą rolę i jestem bardzo w tym dobry
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Nazywam się Michał mam rocznikowo 13 lat Bardzo lubię grać w Minecraft można powiedzieć że granie to moja pasja. W Minecraft gram 9 lat i to jest moja ulubiona gra w którą kiedykolwiek grałem. Jestem miły nie zaczynam konfliktów bardzo lubię pomagać jak ktoś czegoś nie wie lub potrzebuje pomocy.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : daje /tempmute na 10 min
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: tak
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft SteveHc.pl? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie byłem
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft:nie wiem bo jeszcze nie wystartował
15. Coś na koniec: Proszę przyjmijcie mnie do administracji bardzo bym chciał zawsze jak będzie możliwość będę grał na serwerze


Ja jestem na tak i mysle, ze Miciek tak samo. Dlatego moge Ci dac Admina.

Offline

#4 2020-07-05 19:51:18

deku
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-05
Liczba postów: 2
WindowsChrome 83.0.4103.116

Odp: Wzór i składanie podań

1. Imię :Szymon
2. Wiek :13
3. Dokładny nick w grze :dekupl
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Stevehc.pl : Nie pisz odpowiedzi na to 05.07.2020
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 1 h minimalnie
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nie byłem
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Administracja? : uprawnienia  /tempban /clearchat /tempmute /tp /god /fly /gm-gamemode /time set /unban /give /v /clear /broadcast obowionski np. pilnowanie by nikt nie chetował i nie łamał regulaminu
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem : chce pomagać ludziom nie lubie chiterów
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : nazywam sie Szymon mam 13 lat. chce pomagać nowym graczom jak i starszym . chce żeby na serwerze nie było chiterów ani żadnych osób łamiących regulamin . mam dużo kolegów którzy sobie pomagają . nigdy nie oszukiwałem w żadnych grach . jestem miły nie zaczynam konfliktów bardzo lubię pomagać jak ktoś czegoś nie wie lub potrzebuje pomocy . bardzo lubie grać w różne gry np. minecraft . chciałbym też pomagać na waszym serwerze .
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : daje mondre argumenty
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: nie
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft SteveHc.pl? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie pisz odpowiedzi na to
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft: nie
15. Coś na koniec: prosze o przyjencie mnie do grona administracji?

Offline

Offline

#5 2020-07-05 21:53:51

MiciekPl
ROOT-Właściciel Serwera Minecraft
Dołączył: 2020-07-03
Liczba postów: 14
WWW
WindowsOpera 68.0.3618.191

Odp: Wzór i składanie podań

deku napisał/a:

1. Imię :Szymon
2. Wiek :13
3. Dokładny nick w grze :dekupl
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Stevehc.pl : Nie pisz odpowiedzi na to 05.07.2020
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 1 h minimalnie
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nie byłem
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Administracja? : uprawnienia  /tempban /clearchat /tempmute /tp /god /fly /gm-gamemode /time set /unban /give /v /clear /broadcast obowionski np. pilnowanie by nikt nie chetował i nie łamał regulaminu
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem : chce pomagać ludziom nie lubie chiterów
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : nazywam sie Szymon mam 13 lat. chce pomagać nowym graczom jak i starszym . chce żeby na serwerze nie było chiterów ani żadnych osób łamiących regulamin . mam dużo kolegów którzy sobie pomagają . nigdy nie oszukiwałem w żadnych grach . jestem miły nie zaczynam konfliktów bardzo lubię pomagać jak ktoś czegoś nie wie lub potrzebuje pomocy . bardzo lubie grać w różne gry np. minecraft . chciałbym też pomagać na waszym serwerze .
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : daje mondre argumenty
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: nie
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft SteveHc.pl? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie pisz odpowiedzi na to
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft: nie
15. Coś na koniec: prosze o przyjencie mnie do grona administracji?

Offline

Moim zdaniem podanie ma wiele błędów jestem na nie

Wiadomość dodana po 55 s:

Hureq napisał/a:

1. Imię :Michał
2. Wiek : rocznikowo 13
3. Dokładny nick w grze : InariXX
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Stevehc.pl : Serwer nie wystartował
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 2 do 5 godzin
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : Nie byłem
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Administracja? : Uprawnienia: /tempban /clearchat /tempmute /tp /god /fly /gm-gamemode /time set /unban /give /v /clear /broadcast /ban-ip /unmute /heal /kick
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem : Administratorem chciałbym zostać ponieważ bardzo lubię pełnić tą rolę i jestem bardzo w tym dobry
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Nazywam się Michał mam rocznikowo 13 lat Bardzo lubię grać w Minecraft można powiedzieć że granie to moja pasja. W Minecraft gram 9 lat i to jest moja ulubiona gra w którą kiedykolwiek grałem. Jestem miły nie zaczynam konfliktów bardzo lubię pomagać jak ktoś czegoś nie wie lub potrzebuje pomocy.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : daje /tempmute na 10 min
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: tak
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft SteveHc.pl? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie byłem
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft:nie wiem bo jeszcze nie wystartował
15. Coś na koniec: Proszę przyjmijcie mnie do administracji bardzo bym chciał zawsze jak będzie możliwość będę grał na serwerze

Jestem na tak zapraszam na rozmowę która daje 2 etap rekrutacji dnia 6.07.2020r na godzinę 10:00


Nick: MiciekPl
Nick: Discord: Mumiaxx
Ranga: Właściciel
Root Serwera SteveHc.pl

Offline

#6 2020-07-05 22:50:26

deku
Użytkownik
Dołączył: 2020-07-05
Liczba postów: 2
WindowsChrome 83.0.4103.116

Odp: Wzór i składanie podań

1. Imię :Szymon
2. Wiek :13
3. Dokładny nick w grze :dekupl
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Stevehc.pl : Nie pisz odpowiedzi na to 05.07.2020
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 1 godzina minimalnie
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nie byłem
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Administracja? : uprawnienia  /tempban /clearchat /tempmute /tp /god /fly /gm-gamemode /time set /unban /give /v /clear /broadcast obowionski np. pilnowanie by nikt nie chetował i nie łamał regulaminu
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem : Chce pomagać ludziom
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Nazywam się Szymon mam 13 lat.Chce pomagać nowym graczom jak i starszym .Chce żeby na serwerze nie było chiterów ani żadnych osób łamiących regulamin .Mam dużo kolegów którzy sobie pomagają .Nigdy nie oszukiwałem w żadnych grach . Jestem miły nie zaczynam konfliktów bardzo lubię pomagać jak ktoś czegoś nie wie lub potrzebuje pomocy .Bardzo lubię grać w różne gry np. minecraft .Chciałbym też pomagać na waszym serwerze.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : daje mute na 20 min
  Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: nie                                                                                                                                                 v                                  v                                                     
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft SteveHc.pl? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie pisz odpowiedzi na to
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft: nie
15. Coś na koniec: proszę o przyjęcie mnie do grona administracji?
to poprawienie
Offline

Online

Offline

#7 2020-07-06 19:38:26

MiciekPl
ROOT-Właściciel Serwera Minecraft
Dołączył: 2020-07-03
Liczba postów: 14
WWW
WindowsOpera 68.0.3618.191

Odp: Wzór i składanie podań

deku napisał/a:

1. Imię :Szymon
2. Wiek :13
3. Dokładny nick w grze :dekupl
4. Przybliżona data rozpoczęcia gry na serwerze minecraft Stevehc.pl : Nie pisz odpowiedzi na to 05.07.2020
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 1 godzina minimalnie
6. Czy  byłeś kiedykolwiek karany na serwerze minecraft, discordzie, forum? Jeśli tak to za co? : nie byłem
7. Jakie uprawnienia i obowiązki posiada Administracja? : uprawnienia  /tempban /clearchat /tempmute /tp /god /fly /gm-gamemode /time set /unban /give /v /clear /broadcast obowionski np. pilnowanie by nikt nie chetował i nie łamał regulaminu
8. Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem : Chce pomagać ludziom
9. Opisz tutaj siebie. Minimum 8 rozbudowanych zdań : Nazywam się Szymon mam 13 lat.Chce pomagać nowym graczom jak i starszym .Chce żeby na serwerze nie było chiterów ani żadnych osób łamiących regulamin .Mam dużo kolegów którzy sobie pomagają .Nigdy nie oszukiwałem w żadnych grach . Jestem miły nie zaczynam konfliktów bardzo lubię pomagać jak ktoś czegoś nie wie lub potrzebuje pomocy .Bardzo lubię grać w różne gry np. minecraft .Chciałbym też pomagać na waszym serwerze.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : tak
11. W jaki sposób złagodzisz powstałe konflikty : daje mute na 20 min
  Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft minecraft?: nie                                                                                                                                                 v                                  v                                                     
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft SteveHc.pl? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie pisz odpowiedzi na to
14. Co chciałabyś/chciałabyś zmienić na naszym serwerze minecraft: nie
15. Coś na koniec: proszę o przyjęcie mnie do grona administracji?
to poprawienie
Offline

Online


Podanie nadal nie jest odpowiednie i nie nadajesz się na razie do naszej administracji


Nick: MiciekPl
Nick: Discord: Mumiaxx
Ranga: Właściciel
Root Serwera SteveHc.pl

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
is2050dolnyslask - nocnafuria-wow - minecraftforum - parkowa8 - dayzerrpg